Kulturoznawstwo

KULTUROZNAWSTWO I rok


#1 2008-10-21 17:18:18

soy una chica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 33
Punktów :   

coś ciekawego

hej ludzie dajcie znać jak cos ciekawego przeczytaliście, może małą recenzję napiszcie czy warto, czy nie warto, czy wogóle lubicie czytać czy sprawdzacie czy lubicie etc etc...


Do not think too much, it's unhealthy...

Offline

 

#2 2008-10-21 21:25:32

traffka

Fucking Awesome Space Hot Chicks MotherShip

5659578
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 60
Punktów :   

Re: coś ciekawego

ja teraz jestem w trakcie czytania Bukowskiego "Na południe od nigdzie" zachowana w konwencji jego specyficznej tworczosci ksiazka, czytalam tez "kobiety" czy warto... hm.. zalezy co kto lubi, mi styl bukowskiego sie podoba jest nieco zgorzkniały i moze dla niektorych zbyt ordynarny takze kto co lubi:)


"w życiu piękne są tylko chwile i dlatego czasem warto żyć"

Offline

 

#3 2008-11-21 21:29:57

gryndaaa

Użytkownik

11159285
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: coś ciekawego

Ja jestem raczej strachliwą duszą, mimo to uwielbiam powieści genialnego mistrza horroru - Stephena Kinga. Jest to niezwykły pisarz. Jego powieści zawierają coś więcej niż tylko, jak niektórym może się wydawać, latające dookoła gorące flaki i tym podobne. Oczywiste jest też, ze nie każda z jego książek jest rewelacyjna, zdarzają się też słabsze. Jednak jeżeli mam też kogoś polecić to z pełnym zaufaniem do niego i do tego, jakie były moje odczucia po przeczytaniu każdej kolejnej jego książki, a przeczytałam ich już ponad połowę jest to właśnie ten pisarz. Teraz jestem w stanie zachwycania się jego nową powieścią "Ręka mistrza", jak tylko przeczytam to napiszę recenzję, a może też ktoś ja czyta i skonfrontujemy nasze spostrzeżenia:) a i jeszcze jedno, jako gorący fan literatury nie polecam skupiać się jedynie na oglądaniu ekranizacji powieści Kinga, bo nie oddają one tego co książki. Podobna sytuacja z czytaniem tych zwiastunów, o czym jest książka i w ogóle. Jeżeli chcecie się przekonać, polecam! Na początek np. "Misery". Uff, rozpisałam się, ale uwielbiam go:)


Oasis - Don't Look Back In Anger

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl