Kulturoznawstwo

KULTUROZNAWSTWO I rok


  • Index
  •  » Sport
  •  » wszystkie osoby kochające sport...

#1 2008-10-18 17:12:54

sylwuś czisnok

Użytkownik

4852229
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 23
Punktów :   

wszystkie osoby kochające sport...

w tym wątku chciałabym,by wypowiedziały się osoby o swoich ulubionych dyscyplinach sportowych,może działające czynnie w jakiś klubach bądź sekcjach sportowych lub poprostu osoby,które lubią aktywny tryb życia,sport jest dla nich radością i dla rozrywki robią coś,by nie zastać się i troszkę się poruszać dla samych siebie czym dla was jest sport?

ja osobiście lubię każdą formę sportu,a szczególnie upodobałam sobie piłkę ręczną(która jest dla większości ludzi beznadziejną grą,małociekawą,dlatego pewnie też,iż jest tak mało popularna,trochę brutalna haha i mało osób ma o niej w ogóle pojęcie w porównaniu do innych dyscyplin takich jak chociażby nożna czy też siatkówka,myślę,że to kwestia gustu).najpierw trenowałam  przez jakieś 5 lat w klubie sportowym 'Kosynier Rzeszów' ,później troszkę pogrywałam w liceum,a teraz zaczynam swoją przygodę w AZSie Rzeszowskim.zobaczymy jak to będzie.w wolnych chwilach dla zabawy gram jeszcze w siatkówkę i piłkę nożną.dla mnie to coś więcej niż bieganie nie wiadomo w jakim celu,czy coś w rodzaju przymusu...rzeczy,którą trzeba odbębnić.to forma rozrywki,z której czerpię ogromną radość i energię na kolejne dni tygodnia,również jest dla mnie formą odreagowania,gdy mam zły dzień,jestem wściekła i chcę się hmm jak by to ująć ''wyżyć'';to czas gdy mogę poprzebywać ze znajomymi,mieć satysfakcję z tego co robimy i wypracujemy wspólnymi siłami,gdy zdobywamy jakiś sukces,który jest radością całej drużyny,a nie jednej osoby i nawet łączą nas kłotnie na boisku,czy też po przegranej.różnie bywa.to wszystko sprawia,że jesteśmy coraz bardziej zgrane.poprostu sport to cząstka mojej osoby,bez którego nie wyobrażam sobie swojego życia...


'patrzeć w pełnym słońcu jak pulsuje ziemia
uspokoić swoje serce,niczego już nie zmieniać.
wyczuć taką chwilę kiedy kocha się życie
i móc w niej być stale,na wieczność,w zachwycie.'

Offline

 

#2 2008-10-18 17:18:03

susumu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: wszystkie osoby kochające sport...

jeśli chodzi o mnie to przez trzy lata trenowałem siatkówkę (stare dzieje), a obecnie trenuję kendo (japońska szermierka)

Offline

 

#3 2009-01-09 22:17:03

Mentos

Użytkownik

949169
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: wszystkie osoby kochające sport...

ktoś na snowboardzie jeździ?
w okolicach Rzeszowa jakieś miejscówki ktoś może polecić?


życia nie oszukasz

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » wszystkie osoby kochające sport...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl